Od zera do Barbera

Szkolenia Conan Barber
KOSZT: 9000 zł

Dla kogo jest kurs?

Miesięczny kurs, przeznaczony dla wszystkich osób chcących rozpocząć swoją przygodę z profesjonalnym męskim fryzjerstwem pod okiem wyspecjalizowanej kadry trenerskiej.

„Od zera do barbera”— szkolenie

Strzyżenie włosów i zarostu to sztuka, która wymaga nie tylko doskonałej zręczności, ale również wiedzy na temat odpowiednich technik, struktury włosa oraz chęci nieustannego rozwijania się w tym kierunku. Jeśli marzy Ci się praca w owym zawodzie i chcesz spróbować swoich sił jako barber — zapisz się na nasze szkolenie. „Od zera do barbera” to kurs, na jakim dowiesz się, jakie są prawidłowe techniki profesjonalnej obsługi Klienta, nauczysz się dobierać fryzurę do kształtu czaszki, proporcji twarzy, a przy tym zdobędziesz cenne informacje o początkach barberingu.

Chcesz zostać barberem? Skorzystaj z naszego autorskiego kursu!

Mimo że na rynku dostępnych jest coraz więcej ofert szkoleniowych z barberingu, nasz kurs jest absolutnie wyjątkowy. Szkolenie prowadzą doświadczeni barberzy, którzy najlepsze techniki strzyżenia, cieniowania, a także modelowania zarostu mają w małym palcu. Po zapisaniu się na kurs „Od zera do barbera” będziesz przez miesiąc uczestniczył w zajęciach teoretycznych oraz praktycznych, aktywnie wykonując powierzone Ci zadania. Na lekcjach nauczysz się tego, jak przygotować swoje stanowisko przed rozpoczęciem pracy, ale też jak poprawnie złożyć sprzęt, na jakim będziesz pracował. Po części wprowadzającej przejdziemy do strzyżenia modeli, dzięki czemu zdobędziesz swoje pierwsze doświadczenie jako barber.

Miesięczne szkolenie z barberingu, czyli „Od zera do barbera”

Całe szkolenie odbywa się w jednej z naszych placówek — w Puławach lub Lublinie. Dbając o najwyższe standardy i indywidualne podejście do każdego Kursanta zajęcia prowadzone są w małych, dwuosobowych grupach, dzięki czemu będziemy mogli nauczyć się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć w spokojnej, cichej atmosferze. „Od zera do barbera” to specjalny kurs, który wprowadzi Cię w świat barberingu. Po jego ukończeniu, a także zdaniu testu otrzymasz certyfikat uprawniający Cię do pracy w zawodzie. Wówczas będziesz mógł rozpocząć karierę jako barber, a nawet otworzyć swój własny salon. Sprawdź, czy męskie strzyżenie włosów i zarostu to coś dla Ciebie — już dziś zapisz się na kurs „Od zera do barbera”!

Czego się nauczę ?

  • Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.
  • Poznasz początki barberingu, budowę włosa i zarostu, kształty głowy, razem przygotujemy stanowisko pracy i poznasz techniki profesjonalnej obsługi klienta.
  • Część praktyczną rozpoczniemy od złożenia sprzętu na którym będziesz pracować.
  • Następnie przejdziemy do pracy na modelach.
  • Każdego dnia opanujesz nowe techniki strzyżenia, cieniowania i modelowania.
  • Nauczymy Cię doboru odpowiedniej fryzury do kształtu czaszki i proporcji twarzy.
  • Zapewniamy modeli oraz na czas szkolenia niezbędny sprzęt.
  • Gwarantujemy mnóstwo pokazów oraz innych elementów pedagogicznych, które pomogą Ci wyjść z
    tego szkolenia z największymi umiejętnościami!

Ilu osobowe są grupy?

Kurs odbywa się w grupach 2 osobowych. Kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego z kursantów.

Czy muszę posiadać swój sprzęt?

Nie. Na czas trwania kursu zostaniesz wyposażony w pełni profesjonalny sprzęt.

Co po kursie?

Kurs kończymy egzaminem pisemnym oraz praktycznym. Po zdanym egzaminie kursanci otrzymują od nas certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu Barbera. Dajemy szansę na rozwój i podjęcie pracy na stanowisku junior Barber naszym Barbershopie.

ZAPISZ SIĘ NA KURS! 

barber biały

Conan Barber 2022