Szkolenia

Sprawdź szkolenia Conan Barber

Szkolenia barberskie

Zapotrzebowanie na dobrych, utalentowanych barberów stale rośnie — zarówno w dużych miastach, jak i średnich czy małych miejscowościach. To zawód z przyszłością, o czym przekonało się wielu kursantów korzystających z naszych szkoleń. Sprawdź, jak możesz rozwinąć umiejętności pod okiem naszych instruktorów!

Kurs barberski: Lublin

Szczególnie polecamy kompleksowy kurs „Od zera do Barbera”, który trwa aż miesiąc. W tym czasie poznasz podstawy teoretyczne i praktyczne przygotowujące do wykonywania zawodu barbera. Program obejmuje między innymi budowę włosa, kształty głowy, szczegóły przygotowania stanowiska pracy, ale też techniki profesjonalnej obsługi klienta. Wraz z drugim kursantem każdego dnia będziesz poznawać nowe techniki strzyżenia, cieniowania, ale też modelowania pod okiem doświadczonego barbera. Zapewniamy sprzęt oraz modeli, a po zakończeniu szkolenia czeka Cię egzamin. Gdy zdasz go z wynikiem pozytywnym, otrzymasz certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności i będziesz mógł rozpocząć pracę w salonie.

Szkoła barberska

Oprócz miesięcznego szkolenia od podstaw proponujemy także krótsze kursy poświęcone poszczególnym zagadnieniom. To świetna szansa na to, by uzupełnić brakującą wiedzę i umiejętności albo zwiększyć kwalifikacje zawodowe w drodze do mistrzostwa. Jeśli na przykład chcesz opanować do perfekcji sztukę modelowania zarostu, sprawdź 1-dniowy program „Architektura brody”. Program przewiduje między innymi konturowanie, akcentowanie, fade, odsiwianie, tonowanie, stylizowanie oraz wiele innych czynności z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi barberskich. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla adeptów fryzjerstwa męskiego!

Doskonalenie umiejętności pod okiem profesjonalistów

Decydując się na wzięcie udziału w jednym z naszych kursów, możesz być pewien, że otrzymasz wszelkie niezbędne wsparcie merytoryczne i techniczne. Zapewniamy sprzęt, jak również modeli gotowych, by swoim zarostem przysłużyć się rozwojowi branży. Nauczymy Cię, jak obchodzić się z każdym narzędziem, jak przygotować stanowisko pracy, jak uzgodnić z klientem szczegóły usługi, ale też jak zadbać o to, by klient czuł się komfortowo na fotelu. Jeśli chcesz rozpocząć albo rozwijać swoją karierę jako barber, zapisz się na kurs barberski w salonie Conan w Lublinie. Zapraszamy!

Opinie kursantów

Wiktoria
Read More
Długo zastanawiałam się nad decyzją o kursie "od zera do barbera". Było mega intensywnie, ogrom wiedzy i jeszcze więcej pracy. Igor pełny pasji i zaangażowania, a pomimo wymagań wykazał też dużo cierpliwości, zrozumienia i wsparcia. Dziś jestem w Conanie i nie żałuję podjętej decyzji. Jesteśmy jak jedna wielka rodzina, a ja nareszcie idę do pracy z uśmiechem 😀 Rada ode mnie? Nie zastanawiaj się zbyt długo, zapisz się na kurs, a na pewno nie będziesz żałował
Damian
Read More
Polecam bardzo! Odbyłem kurs Od zera do barbera i jestem zadowolony. Duża ilość informacji od najlepszego szkoleniowca Igora. Super atmosfera i wszystko na najwyższym poziomie. Naprawdę polecam!!!
Eryk
Read More
Ukończyłem kurs barberski od zera do Barbera w Conan Barber. Cieszę się, ze trafiłem pod skrzydła Igora. Wszystko przebiegło po mojej myśli, polecam było super!
Paweł
Read More
Jestem właśnie świeżo po ukonczniu kursu Od Zera do Babera, teraz mogę realizować swoje marzenia w kierunku udoskonalenia się w Barberingu wszystko zasługa bardzo doświadczonego oraz z bardzo dobrym podejściem do kursantów szkolenowaca Igora. Serdecznie Polecam!!
Marysia
Read More
Polecam szkolenia u Igora. Ma ogromną wiedzę i fach w ręku. Przekazał mi mnóstwo cennych wskazówek, aby podnieść swój poziom wykonywach usług w barberingu. Zawsze też służy pomocą
Previous
Next
barber biały

Conan Barber 2021