Slide Background
Boookowanie
Zapisz się do swojego ulubionego Barbera na najbliższy termin.
Slide Background
O nas
Poznaj nasz zespół
Slide Background
Galeria
Odwiedź naszą galerię.

Conan Barber

Niepowtarzalne klimatyczne miejsce wzorowane na starych, tradycyjnych salonach barberskich. Nasz salon jest mieszanką starej szkoły fryzjerstwa męskiego i nowoczesnego stylu. Nasza misja jest bardzo prosta – chcemy zapewnić naszym Gościom usługi wysokiej jakości podczas każdej wizyty w salonie Conan Barber. Jest to wyjątkowe męskie miejsce, w którym zadbasz o swój wygląd. Nasz zespół składa się z utalentowanych Barberów, którzy nie tylko wykonują dobrą robotę za pomocą nożyczek i brzytwy, ale również z głową potrafią doradzić odpowiednie fryzury klientom. Prowadzimy zapisy przez portale społecznościowe, telefon oraz przez popularną stronę internetową Booksy.pl dzięki, której masz możliwość szybko i o dowolnej porze umówić się na wizytę do swojego Barbera.

Barber: Puławy

Czy wiesz, że słowo barber pochodzi od łacińskiego wyrazu barbitonsores, oznaczającego „tego, który strzyże brody”? Historia tego rzemiosła sięga XIV wieku, jednak dopiero w XIX wieku barberstwo zyskało miano osobnego zawodu. Dzisiaj przeżywa swój renesans — głównie za sprawą mody na zapuszczanie przez panów zarostu. Dobry fachowiec nie tylko wie jak sprawić, aby broda była modnie przycięta, ale też — jak zadbać o stan włosów. Umie polecić dobre kosmetyki: szampon, odżywkę, olejek. Barber, w końcu, to ktoś więcej niż męski fryzjer. W naszym salonie w Puławach zadbamy o Twój wygląd i sprawimy, że poczujesz się w pełni zrelaksowany. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Conan: barber shop w Puławach

Zapraszamy do barber shopu Conan. Na naszych Klientów czeka profesjonalna obsługa fryzjerska, ale również niezwykle klimatyczne wnętrza. Dysponujemy największą liczba stanowisk do strzyżenia w mieście, a jednocześnie zapewniamy maksymalny komfort. Na 260 metrach kwadratowych salonu Conan dbamy o fryzury i zarost panów w różnym wieku. Najczęściej zaglądają do nas młodzi Klienci, ale nie brakuje wśród nich również dojrzałych, świadomych potrzeby dbania o siebie mężczyzn. Doświadczony zespół barberów myje, strzyże, trymuje, przycina — robi wszystko, abyś poczuł się zadbany.

Fryzjer męski: Puławy i okolice

Conan to miejsce inne niż pozostałe salony fryzjerskie w Puławach. W naszej pracy łączymy pasję, wieloletnią tradycję barberstwa z nowoczesnym podejściem do pielęgnacji męskich fryzur oraz zarostu. Nie tylko strzyżemy włosy, ale również je odsiwiamy i pielęgnujemy. Do pracy używamy zawsze czystego, zdezynfekowanego sprzętu. Operujemy nożyczkami, brzytwami, maszynkami, dzięki którym nadajemy nawet najbardziej zaniedbanym włosom doskonały wygląd. Wierzymy, że dobry wygląd, to dobre samopoczucie, a udane strzyżenie to właśnie pierwszy krok do tego.

Zapisz się na wizytę do naszego barber shopu i skorzystaj z usług doświadczonych fryzjerów męskich

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty od 9:00 do 20:00. Możesz zatem umówić się u nas przed poranną kawą lub wpaść na strzyżenie po pracy, traktując pielęgnację włosów i zarostu jako relaksujący rytuał na koniec dnia. Wygodny formularz bookowania wizyt na stronie oszczędza Twój czas, jednak jeśli masz dodatkowe pytanie — zawsze jesteśmy dostępni także pod telefonem. Nasz lokal posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i jest przyjazny czworonogom. Jeżeli zatem szukasz fryzjera męskiego lub barber shopu w Puławach — odwiedź salon Conan. Jesteśmy pewni, że będziesz wracał na kolejne wizyty.

Nasz adres
Conan Barber

Lubelska 2b

24-100 Puławy

tel. +48 790 388 000

kontakt@conanbarber.pl

Instagram

Conan Barber 2021