Slide Background
Boookowanie
Zapisz się do swojego ulubionego Barbera na najbliższy termin.
Slide Background
O nas
Poznaj nasz zespół
Slide Background
Galeria
Odwiedź naszą galerię.

Conan Barber - Lublin

Wizyta u fryzjera męskiego kiedyś mogła kojarzyć się ze zwykłym skróceniem nadmiernie rozrośniętych włosów, ewentualnie z dodatkowym przycięciem brody lub wąsów. Dziś jednak wielu mężczyzn przykłada bardzo dużą wagę do odpowiedniej pielęgnacji fryzury i zarostu, czasem stawiając na prostotę, a czasem na niepowtarzalne stylizacje wymagające od barbera odpowiednich kwalifikacji. Bez względu na to, do której grupy Państwo należą, jesteśmy przekonani, że u nas znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. W barber shopie Conan Barber w Lublinie proponujemy profesjonalne strzyżenie i stylizację włosów oraz brody dla panów. Z naszą pomocą każdy mężczyzna doskonale zatroszczy się o swój wygląd.

Najlepszy fryzjer męski w Lublinie

Nasz barber shop w Lublinie to idealne miejsce dla każdego mężczyzny, który szuka wykwalifikowanego, doświadczonego fryzjera męskiego potrafiącego odpowiadać na różnorodne oczekiwania. Tworzymy zespół utalentowanych fachowców łączących wieloletnie tradycje z nowoczesnym podejściem, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać rozmaite, nawet nietypowe prośby dotyczące fryzjerstwa. Perfekcyjnie posługujemy się nożyczkami, brzytwą oraz innymi przyborami, aby zaoferować najwyższej klasy strzyżenie, farbowanie, stylizację, a także pielęgnację włosów. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych Gości, a jednocześnie możemy doradzić, jaka fryzura będzie najlepiej do Państwa pasowała. Standardowe przycięcie? A może coś nieszablonowego? Wszystkim się zajmiemy.

Strzyżenie, farbowanie i stylizacja brody: Lublin

Profesjonalny salon fryzjerski dla mężczyzn to nie tylko strzyżenie włosów, ale też kompleksowa pielęgnacja zarostu. Doskonale wiemy o tym w Conan Barber, dlatego naszym Gościom oferujemy również specjalistyczną pielęgnację, stylizację oraz farbowanie brody lub wąsów. Odpowiadamy na oczekiwania zarówno panów chcących odpowiednio zatroszczyć się o swój zarost albo stworzyć z niego prawdziwe dzieło sztuki, jak i tych, którzy planują ukrycie pierwszych siwych włosów. Nasza pracownia to zaś miejsce o wyjątkowym klimacie, inspirowane tradycyjnymi salonami barberskimi, gdzie każdy poczuje się komfortowo i właściwie zadba o swoją brodę czy wąsy. Lokal Conan Barber w Lublinie dysponuje licznymi stanowiskami — nie będą Państwo więc musieli długo wyczekiwać swojego fryzjera.

Fachowe usługi barbera w salonie Conan Barber

Chcemy, by każdy z Klientów, który poszukuje dobrego fryzjera męskiego, wyszedł z naszego salonu barberskiego w pełni usatysfakcjonowany. Świadczymy więc profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, podejmując się nawet szczególnie wymagających lub nietypowych zleceń stylizacji brody, wąsów albo fryzur. Zapisy na wizyty prowadzimy za pomocą portali społecznościowych, telefonu bądź strony Booksy.pl. Bez trudu zarezerwują więc Państwo usługi barbera w całkowicie odpowiadającym Wam terminie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia barber shopu Conan Barber!

Dobry fryzjer męski — Lublin

Strzyżenie i pielęgnacja brody, odsiwianie czy strzyżenie włosów nożyczkami — to usługi, w jakich się specjalizujemy. Jesteśmy profesjonalistami, dla których najważniejszy jest komfort, a także pełne zadowolenie Klienta, dlatego z pełnym zaangażowaniem rozwijamy swoje umiejętności, czego efektem jest szerokie grono usatysfakcjonowanych panów. Doskonale znamy techniki strzyżenia włosów i brody, oferując pojedyncze zabiegi pielęgnacyjne lub całe combo.

Profesjonalny, męski fryzjer: Lublin i okolice

Od lat zajmujemy się strzyżeniem męskim, dzięki czemu mogliśmy poszerzyć nasze usługi barberskie. Śledząc aktualne trendy, wiemy, jak dopasować fryzurę do kształtu twarzy. Pielęgnujemy oraz farbujemy włosy, jak również brodę w taki sposób, aby każdy Klient odwiedzający nasz salon był wręcz zachwycony swoim nowym lookiem. Zapraszamy do naszego salonu — wszystko, czego Państwo potrzebują to dobry fryzjer. Lublin to miejscowość, w której zlokalizowany jest Conan Barber. Zachęcamy do zapisów online!

Nasz adres
Conan Barber

Krakowskie Przedmiescie 68/4

20-076 Lublin

tel. +48 570 916 674

kontakt@conanbarber.pl

Instagram

Conan Barber 2021